Kalendár

Dátum Názov Miesto Kalendár
10.01. - 12.01. Národná liga SR starší žiaci, sk I., 1.turnaj Košice / ŠKP Košice 25m Rozpis Výsledky Prihláška
10.01. - 12.01. Národná liga SR starší žiaci, sk II., 1.turnaj Komárno / KVP Komárnno 25m Rozpis Výsledky Prihláška
12.01. MSR OPEN v TE J a S Bratislava/SVK 25m Rozpis Výsledky Prihláška
12.01. - 26.01. Majstrovstvá Európy vo vodnom póle Budapest / HUN LEN Výsledky
18.01. - 19.01. Národná liga SR kadetov 2019/2020, 1.turnaj Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
19.01. MSR OPEN v PF SŽ Bratislava/SVK 25m Rozpis Výsledky Prihláška
19.01. ZLATÁ RYBKA 2020 Bratislava/SVK 25m Rozpis Výsledky Prihláška
24.01. Galavečer SPF Bratislava
25.01. - 26.01. Národná liga SR kadetiek 2019/2020, 2.turnaj Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
30.01. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, ZČ, KVP Nováky - ŠK Olympia Košice Nováky / KVP Nováky Výsledky Prihláška
30.01. - 01.02. Národná liga SR starší žiaci, sk I., 2.turnaj Prešov / TJ Slávia PU Prešov 25m Výsledky Prihláška
31.01. - 02.02. Národná liga SR starší žiaci, sk II., 2.turnaj Šamorín / XBS waterpolo Šamorín 25m Výsledky Prihláška
31.01. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, ZČ, Slávia UK Bratislava - ŠK Olympia Košice Bratislava / Slávia UK Bratislava Výsledky Prihláška
01.02. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, ZČ, ŠKP Modrí Draci - ŠK Hornets Košice Košice / ŠKP Modrí Draci Košice Výsledky
01.02. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, ZČ, KVP Nováky - PVK Vrútky Nováky / KVP Nováky Výsledky Prihláška
01.02. - 02.02. Národná liga SR žiačky 2019/2020, 1.turnaj Košice / ŠKP Košice 25m Rozpis Výsledky Prihláška
01.02. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, ZČ, Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky Bratislava / Slávia UK Bratislava Výsledky Prihláška
07.02. - 09.02. ORCA CHILDREN CUP - 1. kolo Bratislava LEN 50m Rozpis Výsledky Prihláška
07.02. - 09.02. Národná liga SR mladší žiaci, sk. 1-5.miesto, 2.turnaj Šamorín / XBS waterpolo Šamorín 25m Výsledky Prihláška
08.02. - 09.02. 6th M.E.C. CUP a MSR S a SŽ Šamorín/SVK 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.02. - 09.02. Putovný pohár Slovenského raja Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.02. - 09.02. Národná liga SR mladší žiaci, sk. 6-9.miesto, 1.turnaj Žilina / KPŠ Nereus Žilina 25m Výsledky Prihláška
08.02. Banskobystrický plavecký pohár - 1. kolo Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
14.02. Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní - 1. kolo SPDP Bratislava SPDP 50m Rozpis Výsledky Prihláška
15.02. - 16.02. Národná liga SR junioriek 2019/2020, 1.turnaj Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
15.02. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, ZČ, Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice Bratislava / Slávia UK Bratislava Výsledky Prihláška
15.02. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, ZČ, KVP Nováky - ŠK Hornets Košice Nováky / KVP Nováky Výsledky Prihláška
15.02. - 16.02. II.Národná liga SR kadetov 2019/2020, 1.turnaj Komárno / KVP Komárnno 25m Rozpis Výsledky Prihláška
15.02. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, ZČ, ŠK Olympia Košice - PVK Vrútky Košice / ŠK Olympia Košice Výsledky Prihláška
16.02. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, ZČ, KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice Nováky / KVP Nováky Výsledky Prihláška
16.02. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, ZČ, Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice Bratislava / Slávia UK Bratislava Výsledky Prihláška
22.02. - 23.02. Veľká cena Trnavy Trnava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
22.02. - 23.02. Národná liga SR juniorov 2019/2020, 2.turnaj Bratislava / Slávia UK Bratislava Výsledky Prihláška
22.02. - 23.02. 1.liga žien 2019/2020, 2. turnaj Žilina / PVK Vrútky 25m Výsledky Prihláška
22.02. - 23.02. Národná liga SR žiačky 2019/2020, 2.turnaj Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Výsledky Prihláška
28.02. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, NČ, ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava Košice / ŠKP Modrí Draci Košice Výsledky Prihláška
28.02. Jarné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
29.02. Jarné M-ZSO - dlhé trate Senica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.02. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, NČ, KVP Nováky - ŠK Hornets Košice Nováky / KVP Nováky Výsledky Prihláška
29.02. Jarné M-VSO - dlhé trate Košice 50m Rozpis Výsledky Prihláška
29.02. - 01.03. Národná liga SR junioriek 2019/2020, 2.turnaj Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Prihláška
01.03. Jarné M-SSO - dlhé trate Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
06.03. - 08.03. Národná liga SR starší žiaci, sk I., 3.turnaj Nováky / KVP Nováky 25m Prihláška
06.03. - 08.03. VEĽKÁ CENA SLOVENSKA 2020 Bratislava LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
06.03. - 08.03. Národná liga SR starší žiaci, sk II., 3.turnaj Košice / ŠK Olympia Košice 25m Prihláška
07.03. Banskobystrický plavecký pohár - 2. kolo Brezno 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.03. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, NČ, ŠKP Modrí Draci Košice - ŠK Hornets Košice Košice / ŠKP Modrí Draci Košice Prihláška
07.03. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, NČ, Slávia UK Bratislava - KVP Nováky Nováky / KVP Nováky Výsledky Prihláška
07.03. Severoslovenská liga - 1. kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
12.03. - 14.03. Národná liga SR mladší žiaci, sk. 1-5.miesto, 3.turnaj Prešov / TJ Slávia PU Prešov 25m Prihláška
14.03. FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 1.kolo Bratislava SPŽ 25m Rozpis Prihláška
14.03. - 15.03. Národná liga SR mladší žiaci, sk. 6-9.miesto, 2.turnaj Košice / ŠK Hornets Košice 25m
14.03. - 15.03. Národná liga SR kadetiek 2019/2020, 3.turnaj Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Prihláška
14.03. Veľká cena mesta Nové Zámky Nové Zámky 25m Rozpis Prihláška
14.03. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, NČ, ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Nováky Košice / ŠKP Modrí Draci Košice Prihláška
14.03. FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 1.kolo Liptovský Mikuláš SPŽ 25m Rozpis Prihláška
14.03. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, NČ, Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice Bratislava / Slávia UK Bratislava Rozpis
20.03. - 22.03. Jarná cena Žiliny 2020 Žilina SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Prihláška
21.03. - 22.03. Pohár priateľstva Rimavská Sobota 25m Rozpis Prihláška
21.03. - 22.03. 1.liga žien 2019/2020, 3. turnaj Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m
21.03. - 22.03. Národná liga SR žiačky 2019/2020, 3.turnaj Košice / ŠK Olympia Košice 25m
21.03. - 22.03. II.Národná liga SR kadetov 2019/2020, 2.turnaj Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m
21.03. - 22.03. Národná liga SR kadetov 2019/2020, 3.turnaj Košice / ŠK Hornets Košice 25m
22.03. - 29.03. Kvalifikácia mužov na OH Tokyo 2020 Rotterdam / NED FINA
27.03. - 29.03. Národná liga SR starší žiaci, sk I., 4.turnaj Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m
28.03. Cena Mesta Humenné - 20. ročník Humenné 25m Rozpis Prihláška
28.03. - 29.03. Národná liga SR junioriek 2019/2020, 3.turnaj Košice / ŠKP Košice 25m
28.03. - 29.03. Banská Bystrica Cup Banská Bystrica LEN, FINA 50m Rozpis Prihláška
28.03. - 29.03. 6th M.E.C. CUP a MSR J a MŽ /1.kolo SP MŽ/ - ZRUŠENÉ/CANCELLED Bratislava/SVK 50m Rozpis Prihláška
28.03. - 29.03. Medzinárodné Majstrovstvá SR Masters Spišská Nová Ves 25m Rozpis
03.04. - 05.04. Národná liga SR mladší žiaci, sk. 1-5.miesto, 4.turnaj Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m
03.04. - 05.04. XXV. Cena Popradu a XIII. Memoriál Filipa Lutza Poprad SPD 50m Rozpis Prihláška
03.04. - 06.04. Swim Open Stockholm/SWE 50m
04.04. - 05.04. Národná liga SR mladší žiaci, sk. 6-9.miesto, 3.turnaj Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m
04.04. - 05.04. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, II.liga,2.turnaj Topoľčany / Pirana SC Topoľčany
04.04. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, NČ, KVP Nováky - Slávia UK Bratislava Nováky / KVP Nováky
04.04. - 05.04. 1.liga žien 2019/2020, 4. turnaj Košice / ŠK Olympia Košice 25m
04.04. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, NČ, ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice Košice / ŠK Hornets Košice
04.04. Banskobystrický plavecký pohár - 3. kolo Veľký Krtíš 25m Rozpis Prihláška
04.04. - 05.04. Multistretnutie mlaších juniorov Kyjev / UKR 50m
04.04. - 05.04. Multistretnutie starších juniorov Naoussa / GRE 50m
04.04. - 05.04. Národná liga SR žiačky 2019/2020, 4.turnaj Vrútky / PVK Vrútky 25m
14.04. - 15.04. Test event Tokyo / JPN 50m
18.04. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, NČ, ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava Košice / ŠK Hornets Košice
18.04. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, NČ, KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice Nováky / KVP Nováky
18.04. Jarné M-VSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 1. kolo Poprad 50m Rozpis
18.04. - 19.04. Národná liga SR kadetiek 2019/2020, 4.turnaj Košice / ŠK Olympia Košice 25m
18.04. Jarné M-ZSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 1. kolo Trenčín 25m Rozpis
18.04. Jarné M-SSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 1. kolo Žilina 50m Rozpis
23.04. - 26.04. ORCA CUP - ZRUŠENÉ Bratislava SPD, LEN, FINA 50m Rozpis
25.04. - 26.04. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, II.liga,3.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany
25.04. - 26.04. Národná liga SR žiačky 2019/2020, 5.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m
25.04. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, NČ, ŠK Hornets Košice - KVP Nováky Košice / ŠK Hornets Košice
25.04. - 26.04. Veľká cena Dolného Kubína - Žinčicový míting Dolný Kubín 25m
01.05. - 03.05. Národná liga SR starší žiaci, sk II., 4.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m
01.05. - 03.05. Národná liga SR starší žiaci, sk I., 5.turnaj Košice / ŠK Hornets Košice 25m
02.05. - 03.05. Veľká cena Liptova Liptovský Mikuláš 25m Rozpis Prihláška
02.05. - 03.05. Národná liga SR juniorov 2019/2020, 4.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany
04.05. - 05.05. Štvorstretnutie mladších juniorov HUN 50m
08.05. - 10.05. Národná liga SR mladší žiaci, sk. 1-5.miesto, 5.turnaj Nováky / KVP Nováky 25m
09.05. - 10.05. Národná liga SR junioriek 2019/2020, 4.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m
09.05. - 10.05. II.Národná liga SR kadetov 2019/2020, 3.turnaj Žilina / KPŠ Nereus Žilina 25m
09.05. Jarné M-VSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 2. kolo Košice 50m Rozpis
09.05. Jarné M-SSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 2. kolo Dolný Kubín 25m Rozpis
09.05. - 10.05. Národná liga SR kadetov 2019/2020, 2.turnaj Košice / ŠKP Košice 25m
09.05. - 10.05. Národná liga SR mladší žiaci, sk. 6-9.miesto, 4.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m
09.05. Jarné M-BAO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 1. kolo Bratislava 50m Rozpis Prihláška
09.05. Jarné M-ZSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 2. kolo Myjava 25m Rozpis
10.05. LEN kongres 2020 Budapešť / HUN LEN 25m
10.05. Jarné M-BAO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 2. kolo Bratislava 50m Rozpis Prihláška
11.05. - 17.05. Majstrovstvá Európy v plávaní 2020 Budapest / HUN LEN 50m
16.05. - 17.05. 30th Delfínik & Iuventa cup /2.kolo SP MŽ/ Bratislava/SVK 50m Rozpis Prihláška
16.05. FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 2.kolo Spišská Nová Ves SPŽ 25m Rozpis Prihláška
16.05. Severoslovenská liga v plávaní - 2. kolo Žilina 50m
16.05. FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 2.kolo Nové Zámky SPŽ 25m Rozpis
16.05. - 17.05. Národná liga SR kadetiek 2019/2020, 5.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m
20.05. - 24.05. Majstrovstvá Európy v synchronizovanom plávaní 2020 Budapest / HUN LEN 50m
20.05. - 24.05. Majstrovstvá Európy v diaľkovom plávaní 2020 Budapest / HUN LEN otvorená voda
22.05. - 24.05. Národná liga SR žiačky 2019/2020, 6.turnaj zatial neurčené 25m
23.05. Michalovský ORCAčik - Memoriál Majky Ľašovej Michalovce 25m
23.05. - 24.05. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, II.liga,4.turnaj Vrútky / PVK Vrútky
23.05. - 24.05. 1.liga žien 2019/2020, 5. turnaj zatiaľ neurčené 25m
24.05. - 29.05. Majstrovstvá Európy MASTERS vo vodnom póle 2020 Budapešť / HUN ME, LEN 50m
30.05. - 31.05. II.Národná liga SR kadetov 2019/2020, 4.turnaj Prešov / TJ Slávia PU Prešov 25m
30.05. - 31.05. Národná liga SR kadetov 2019/2020, 4.turnaj Vrútky / PVK Vrútky 25m
30.05. - 31.05. Memoriál Ľudovíta Kukorelliho Košice SPD, FINA 50m Rozpis Prihláška
30.05. - 31.05. Národná liga SR junioriek 2019/2020, 5.turnaj Košice / ŠK Olympia Košice 25m
30.05. - 31.05. Kvalifikácia na OH Tokyo 2020 v diaľkovom plávaní Fukuoka / JPN FINA otvorená voda
30.05. - 31.05. Majstrovstvá Európy MASTERS v diaľkovom plávaní 2020 Budapest / HUN LEN otvorená voda
01.06. - 06.06. Majstrovstvá Európy MASTERS v plávaní 2020 Budapešť / HUN ME, LEN 50m
03.06. - 07.06. Majstrovstvá Európy MASTERS v synchronizovanom plávaní 2020 Budapešť / HUN ME, FINA 50m
05.06. - 07.06. Národná liga SR mladší žiaci, sk. 1-5.miesto, 1.turnaj Vrútky / PVK Vrútky 25m
05.06. - 07.06. Národná liga SR kadetiek 2019/2020, 6.turnaj zatial neurčené 25m
06.06. FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 3.kolo Bratislava SPŽ 25m Rozpis
06.06. FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 3.kolo Humenné SPŽ 25m Rozpis
06.06. - 07.06. Národná liga SR juniorov 2019/2020, 5.turnaj Košice / ŠKP Modrí Draci Košice
07.06. Memoriál P. Pošvanca Bratislava/SVK 25m
07.06. MSR OPEN v PF MŽ /3.kolo SP MŽ/ Bratislava/SVK 25m
12.06. - 14.06. Majstrovstvá SR mladších žiakov Žilina 50m Rozpis
13.06. - 14.06. Národná liga SR junioriek 2019/2020, 6.turnaj zatial neurčené 25m
18.06. - 21.06. Majstrovstvá SR seniorov a juniorov Bratislava FINA 50m Rozpis
19.06. - 21.06. Národná liga SR starší žiaci, sk II., 5.turnaj Vrútky / PVK Vrútky 25m
19.06. - 21.06. Národná liga SR starší žiaci, sk I., 6.turnaj Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m
20.06. - 21.06. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, II.liga,1.turnaj Košice / Esá Žilina
24.06. - 28.06. Majstrovstvá Európy juniorov v synchronizovanom plávaní 2020 Malta / MLT MEJ, LEN 50m
26.06. - 28.06. Majstrovstvá SR starších žiakov Košice 50m Rozpis
27.06. - 28.06. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2019/2020, II.liga,5.turnaj Košice / ŠK Olympia Košice
04.07. - 05.07. Národná liga SR juniorov 2019/2020, 3.turnaj Košice / ŠK Hornets Košice
04.07. - 05.07. Majstrovstvá SR v DP a Ružinovský maratón - 3. a 4. kolo SP a SP DPD NJ / LEN Bratislava SPDP otvorená voda
05.07. - 12.07. FINA majstrovstvá sveta mužov U16 vo vodnom póle 2020 Volos,Larissa / GRE MSJ, FINA 50m
05.07. - 12.07. FINA majstrovstvá sveta žien U16 vo VP 2020 Volos,Larissa / GRE MSJ, FINA 50m
08.07. - 12.07. Majstrovstvá Európy juniorov v plávaní 2020 Aberdeen / GBR MEJ, LEN 50m
25.07. - 02.08. Olympijské hry Tokyo / JPN OH 50m
15.08. Šíravský ORCAč - 6. kolo SPDP Zemplínska Śírava SPDP otvorená voda
21.08. - 23.08. Majstrovstvá sveta juniorov v diaľkovom plávaní 2020 Victoria / SEY MSJ, FINA otvorená voda
22.08. Jazerná desiatka - 7. kolo SPDP Košice SPDP otvorená voda
22.08. - 30.08. FINA majstrovstvá sveta mužov U18 vo vodnom póle 2020 TBD MSJ, FINA 50m
23.08. - 30.08. Majstrovstvá Európy junioriek U19 vo vodnom póle 2020 TBD / ITA MEJ, LEN 50m
24.08. - 30.08. FINA majstrovstvá sveta juniorov v SP 2020 Quebec / CAN MSJ, FINA 50m
29.08. Štúrovské stovky Štúrovo 50m
05.09. - 13.09. FINA majstrovstvá sveta žien U18 vo VP 2020 Netanya / ISR MSJ, FINA 50m
06.09. - 13.09. Majstrovstvá Európy juniorov U19 vo vodnom póle 2020 Volos / GRE MEJ, LEN 50m
19.09. 8. kolo SPDP Šamorín SPDP 50m
19.09. Plavecké nádeje Bratislava 25m
25.09. - 27.09. ORCA CHILDREN CUP - 2. kolo Bratislava LEN 50m Rozpis
26.09. - 27.09. O pohár mesta Žilina Žilina 50m
03.10. Pohár olympijských nádejí Poprad 50m Rozpis Prihláška
03.10. Severoslovenská liga v plávaní - 3. kolo Dolný Kubín 25m
03.10. Banskobystrický plavecký pohár - 4. kolo Banská Bystrica 25m Rozpis Prihláška
03.10. Veľká cena Púchova Púchov 25m
10.10. FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 4.kolo Senica SPŽ 25m Rozpis
10.10. FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 4.kolo Liptovský Mikuláš SPŽ 25m Rozpis Prihláška
17.10. Cena PK Chemes - Muller Textiles Slovakia Cup Humenné 25m
17.10. Pohár primátora mesta Topoľčian Topoľčany 25m
17.10. - 18.10. Štiavnický kahanec Banská Štiavnica 25m
23.10. - 25.10. SLOVAKIA SWIMMING CUP Šamorín LEN, FINA 25m
24.10. Pohár Delfína Nové Zámky 25m
31.10. Jesenné M-SSO - dlhé trate Dolný Kubín 25m Rozpis
31.10. Jesenné M-VSO - dlhé trate Humenné 25m Rozpis
31.10. Jesenné M-ZSO - dlhé trate Senica 25m Rozpis Prihláška
31.10. Jesenné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis
07.11. Jesenné M-VSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 1.kolo Spišská Nová Ves 25m Rozpis
07.11. Jesenné M-BAO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 1.kolo Bratislava 50m Rozpis
07.11. Jesenné M-SSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 1.kolo Žilina 50m Rozpis Prihláška
07.11. Jesenné M-ZSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 1.kolo Myjava 25m Rozpis
08.11. Jesenné M-BAO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 2.kolo Bratislava 50m Rozpis
14.11. Banskobystrický plavecký pohár - 5. kolo Rimavská Sobota 25m Rozpis Prihláška
14.11. Severoslovenská liga v plávaní - 4. kolo Dolný Kubín 25m
14.11. Žabky na Slávii /4.kolo SP MŽ/ Bratislava/SVK 50m
14.11. Pohár mesta Trenčín Trenčín 25m
21.11. Jesenné M-ZSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 2.kolo Nové Zámky 25m Rozpis
21.11. Jesenné M-VSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 2.kolo Poprad 50m Rozpis Prihláška
21.11. Jesenné M-SSO ,,B", ,,A", ,,J", ,,S" - 2.kolo Banská Štiavnica 25m Rozpis
28.11. - 29.11. Memoriál Jozefa Baláža Spišská Nová Ves 25m
04.12. - 06.12. Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne Trenčín 25m Rozpis
10.12. - 13.12. Majstrovstvá SR seniorov a juniorov v krátkom bazéne Šamorín FINA 25m Rozpis
11.12. Vianočné plavecké nádeje Bratislava 25m
12.12. Vianočná hviezda Spišská Nová Ves 25m
12.12. - 13.12. Slovakia Synchro 2020, 33. ročník medzinárodnej súťaže olympijských nádejí /5.kolo SP MŽ/ Bratislava/SVK 50m
15.12. - 20.12. Majstrovstvá sveta v krátkom bazéne Abu Dhabi / AUE MS 25m
18.12. - 20.12. Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne Spišská Nová Ves 25m Rozpis