Správy

OZNAM - Ukončenie registrácie na rok 2019 a registrácia na rok...

Ukončenie registrácie na rok 2019 a registrácia na rok 2020. Dňom 12.12.2019 sa uzatvára systém registrácie členov na rok 2019. Z dôvodu prípravy a spustenia nového systému registrácie na rok 2020 bude možná registrácia nových členov a predĺženie členstva súčasným členom až v novom roku 2020. Všetky potrebné informácie k registrácii Vám budú zaslané e-mailom začiatkom januára.
11.12.2019

X. Majstrovstvá SR v paraplávaní

V sobotu 19.10.2019 sa uskutočnia X. Majstrovstvá Slovenskej republiky v para plávaní na mestskej plavárni Pasienky v Bratislave. Z poverenia Slovenského paralympijského výboru preteky organizuje Centrum hendikepovaných plavcov. Pretekov sa zúčastní 127 para plavcov z piatich štátov (Rakúska, Rumuska, Talianska, Slovenska a najpočetnejšie zastúpenie 97 plavcov privezie Česká republika). Z nich 43 sú odkázaní na invalidný vozík. Jedným z podporovateľov podujatia je aj Slovenská plavecká federácia. Pretekárom držíme palce a všetkým zúčastneným pekný športový zážitok!

SPF má od 01.októbra 2019 mediálneho hovorcu, vsadila na...

Slovenská plavecká federácia pod vedením nového prezidenta Ivana Šuleka rozšírila svoj pracovný tím o pozíciu hovorcu SPF alebo media managera, ktorú od 01.októbra 2019 bude zastávať človek s bohatými mediálnymi skúsenosťami a ktorým sa stal Patrik Pavelka. SPF sa viac otvára smerom k médiám a pracuje neustále na svojej značke a aj preto prišiel prezident federácie s touto ponukou: ,, Oslovili sme človeka, ktorý myslí strategicky a ponúka kreatívne riešenia. Má bohaté skúseností s médiami, vie čo naša federácia chce a potrebuje a vytvára zaujímavý obsah. Pracuje dokonale so sociálnymi médiami a je to profesionál. Sme radi, že sme sa na spolupráci dohodli a veľmi sa tešíme na naše vzájomné fungovanie, " prezradila hlava našej federácie. ,, SPF je dobrá, zdravá a dynamická značka, ktorá sa teší veľkej obľube a pre mňa je cťou s týmito ľuďmi spolupracovať. Samotná federácia sa skladá zo štyroch segmentov, takže je pred nami množstvo práce tak, aby boli všetci spokojní. Ja verím, že moje viac ako 20-ročné skúsenosti v oblasti médií pretavím do zdravého naštartovania samotného PR a som presvedčený o tom, že o nás bude ešte viac počuť. Ďakujem prezidentovi SPF Ivanovi Šulekovi za túto  možnosť, ktorú si veľmi vážim. Táto práca ma baví a napĺňa ma a ja verím, že naši fanúšikovia to s pribúdajúcim časom pocítia viac a viac. Vyhrňme si rukávy a poďme na to, " prezradil o svojich pocitoch viac Patrik, ktorý naposledy pôsobil v rádiu Šport a ktorého perfektný hlasový fond, nasadenie, cit a zanietenie poznajú najmä fanúšikovia mokrej lopty z komentovania množstva vodnopólových extraligových ale aj medzištátnych zápasov pre jednotlivé televízne spoločnosti na Slovensku. -- SPF
30.09.2019

Smutná správa

V piatok 20.09.2019 nás po ťažkej chorobe vo veku 70 rokov opustil Albín Kostolanský. Dlhoročný kolega a rozhodca, ktorý pôsobil v Bratislavskom plaveckom zväze. V mladosti bol výborným plavcom v klube TJ Slovan Bratislava. Posledná rozlúčka sa uskutoční vo štvrtok 26.09.2019 o 15,30 h v Krematóriu v Bratislave.   Rodine a blízkym úprimnú sústrasť.

Správa FINA rozhodcu z účasti na MSJ 2019 v Budapešti

V prílohe prinášame správu rozhodkyne FINA p. Edity Kucejovej z podujatia Majstrovstvá sveta juniorov 2019 v Budapešti.

Stránky

Subscribe to Správy