V závere februára oceňovali najúspešnejších športovcov v Považskej Bystrici a v Topoľčanoch

Koncom februára sa s vyhlasovaním ankiet v jednotlivých mestách roztrhlo vrece. Tých najlepších oceňovali v Považskej Bystrici ale aj v Topoľčanoch !

Na jubilejnom 30. ročníku vyhlasovania najúspešnejších športovcov okresov Považská Bystrica, Púchov a Ilava, ktoré sa uskutočnilo 22.2.2020 bolo ocenené trio členov Považskobystrického plaveckého oddielu. V kategórii mládež – Nikoleta Trníková (17 rokov) – reprezentantka SR, finalistka MS i ME juniorov 2019, medailistka Svetového pohára v Berlíne 2019, 13. miesto ME v Glasgove25, splnený B limit na OH Tokyo 2020. V roku 2019 zaplávala 6 seniorských národných rekordov.

Za dlhoročnú úspešnú prácu s mládežou a rozvoj plaveckého športu v Považskej Bystrici bol ocenený aj jej tréner Karel Procházka, ktorý je asistentom reprezentačného trénera Slovenska Vladimíra Železníka.

V kategórii žiakov si ocenenie prevzala Nikol Jamborková (13 rokov) – majsterka starších žiačok v plávaní v 25 m bazéne 2019 a medailistka z MSR v dlhom bazéne (4x2.miesto, 2x 3.miesto).

V utorok 25.2. 2020 sa uskutočnilo v spoločenskom dome v Topoľčanoch slávnostné oceňovanie najúspešnejších športovcov mesta Topoľčany. Medzi ocenenými bola najlepšia plavkyňa Slovenska za uplynulý rok Andrea Podmaníková, ktorá sa stala celkovou víťazkou a najúspešnejšou športovkyňou mesta za rok 2019.

Ako to tam vyzeralo si môžete prečítať tu : http://www.piranasport.sk/novinky/news_mesto-ocenilo-najuspesnejsich-spo...